ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków

$20.95$43.95

Podczas składania zamówienia prosimy o dokładne podanie adresu dostawy, włącznie z numerem mieszkania lub domu, aby upewnić się, że otrzymasz swoje ulubione produkty. 

ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków może poprawić zdrowie skóry i pomóc w eliminacji brodawek i niedoskonałości. Jego składniki promują regenerację komórek skóry, naprawiają uszkodzone obszary i redukują stan zapalny. Przywraca czystą skórę w ciągu 2 tygodni.
ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków

Pozwólmy usłyszeć historie sukcesu od naszych zweryfikowanych i zadowolonych klientów!

“Tylko od niecałego tygodnia używam tej kremu, aby leczyć brodawki skórne i kurzajki na moim plecach, i jestem zdumiony rezultatami; one się zmniejszają i wygładzają! Jestem zdumiony, jak to działa; teraz nie muszę już przechodzić operacji z powodu moich uporczywych brodawek skórnych!” – Susan Marquez, Atlanta, USA.

ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków

“Miałem nieprzyjemny znamię skórne, które przeszkadzało mi przez miesiące ze względu na jego wygląd. Wypróbowałem ten produkt i przez jeden tydzień wyschło i zmniejszyło się aż zniknęło całkowicie! Naprawdę działają!” – Claire Muller, Brooklyn, USA.

Zrozumienie brodawek skórnych i kurzajek

Jeśli kiedykolwiek zauważyłeś/łaś mały kawałek zwisającej skóry na swoim ciele, najprawdopodobniej natknąłeś/łaś się na brodawkę skórną. Chociaż te małe narośle są całkowicie niegroźne, dla niektórych stanowią to estetyczny problem.

ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków

Brodawki skórne (acrochordony) to małe, niezłośliwe narośle, które zazwyczaj mają ten sam kolor co twoja skóra. Często wyglądają jak skupisko tkanki skórnej wychodzącej z małego szypułki. Czasami są ciemniejsze i mogą przypominać uniesionego znamię. Większość brodawek skórnych ma rozmiar od 1 do 5 mm, ale niektóre mogą dorosnąć do kilku centymetrów.

Co powoduje brodawki skórne i kurzajki?

Brodawki skórne pojawiają się, gdy dodatkowe komórki rosną w górnych warstwach skóry. Zazwyczaj rozwijają się, gdy skóra ociera się o siebie, dlatego są bardziej powszechne u osób z nadwagą, które mają fałdy skórne.

ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków

Co czyni ten produkt wyjątkowym i przekonującym?

Melaleuca Alternifolia (Olej z drzewa herbacianego) – odwadnia fałdy skóry, powodując ich wysuszenie i odpadnięcie.

Ekstrakt z liści cypresowych

Ta roślina pomaga promować klarowną i zdrową skórę przy stosowaniu miejscowym.

 

Borneol
Ten organiczny związek ma właściwości przeciwdziałające krzepnięciu krwi. Ponadto kilka badań wykazało, że borneol jest również skuteczny w leczeniu stanów zapalnych, łagodzeniu bólu i usuwaniu zapachów. Właściwość gojenia ran borneolu należy do jego najkorzystniejszych zastosowań.

Nasi biolodzy skóry oraz eksperci ds. formułowania nieustannie prowadzą badania w celu opracowania innowacyjnych produktów, które spełniają różnorodne potrzeby związane z usuwaniem znamion skórnych. W rezultacie odkryliśmy organiczne formuły do ReYouthBio® Tags & Moles Remover, które mogą wysuszyć, zmniejszyć i zagoić znamiona skórne.

ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków

Aktywne składniki niszczą tkankę brodawki i powodują jej luźniejsze i samoistne odpadanie. Nałóż ten preparat na brodawki na twarzy lub ciele, aby wysuszyć i zmniejszyć wypustki skórne, aż samoistnie odpadną z powierzchni skóry.

Co sprawia, że ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków jest Twoim najlepszym wyborem?

Bez blizn i bezboleśnie
Szybkie i widoczne
wyniki
Skórne fałdy
opadają naturalnie
Bezpieczny i higieniczny
Łatwy i bezpieczny w użyciu w domu

Specyfikacja

Okres przydatności do użycia: 3 lata
Objętość netto: 3 ml

W opakowaniu znajduje się

1 x ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków


trust-seal-checkout
shipping-trust-seal
ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków
ReYouthBio® Usuwacz Znaczników i Pieprzyków
$20.95$43.95 Select options